ASISTENT  DIRECTOR

ASISTENT DIRECTOR

Posted 3 ani ago

Descrierea postului

CERINTE:

– Studii superioare în domeniul financiar – contabil (sau economic) reprezintă un avantaj;

– Cunoștinte bune de limba engleză;

– Bune cunostinte MS Office;

– Excelente abilitati de comunicare si relationare;

– Flexibilitate si capacitate de a rezolva probleme;

– Abilitati organizatorice si de prioritizare;

– Capacitatea de a respecta termene limita;

RESPONSABILITATI:

– Asigura gestiunea corecta si completa a documentatiei (contracte, corespondenta, documente tehnice, etc) si contribuie prin activitatile sale administrative, la o derulare cat mai eficienta a activitatilor si fluxurilor de documente in cadrul companiei si in relatia cu clientii interni si externi;

– Realizeaza activitati administrative: preluarea / efectuarea de apeluri telefonice; triaza corespondenta, intocmeste situatii; realizeaza prezentari;

– Pregateste materialele pentru diferite evenimente si/sau activitati;

– Verifica, inventariaza si arhiveaza documentele pe tipuri de proiecte;

– Stabileste si mentine relatii profesionale cu clientii si alte parti implicate in proiecte;

– Evalueaza, monitorizeaza, sau asigura conformitatea cu legile, reglementarile, politicile, standardele, sau procedurile din domeniul financiar-contabil;

Ce îți pote oferi Angajatorul:

  • Mediu de lucru prietenos, echipă tânără și entuziastă;
  • Proiecte variate, șansa de a acumula rapid experiență diversificată;
  • Locație centrală – APACA, accesibilă, aproape de metrou și bine conectată la mijloacele de transport în comun;
  • Suport intern (când și unde este necesar) de la colegi;
  • Evenimente de companie (teambuildings, ieșiri, aniversări)
  • Traininguri diverse si suport real in dezvoltarea profesională;
  • Pachet salarial corelat cu experienta și diverse bonusuri per proiecte = de performanță;
  • Respect pentru fiecare coleg/ă în parte; work-life balance;
  • Oportunități reale de creștere / carieră;